קצת עלינו

הסיפור שלנו

ליאו עיצובים – מתמחה בעיצוב רהיטי יוקרה. שידות איפור ושולחנות איפור יוקרתיים באיכות בלתי מתפשרת ובצביעה ייחודית עם דגש על סטנדרטים גבוהים במיוחד

בליאו עיצובים לא מתפשרים על חומרי גלם איכותיים ושמים דגש על עיצובים בסטנדרט הגבוה ביותר לצד הגימור האיכותי ביותר.
ביקור בתערוכות העיצוב הנחשבות ביותר בעולם מאפשרות לליאו עיצובים להביא ללקוחותיה את המילה האחרונה בעיצוב רהיטים וכן את הטרנדים החמים ביותר בעולם והעיצוב האופנתי לבית ככלל ולתחום האיפור בפרט

מעצבים לך יוקרה

ליאו עיצובים מביאה אליך את המילה האחרונה בעולם בעיצוב רהיטים.
שידות לחדר שינה, כיסאות מעוצבים, שידות איפור מראות לשידת איפור ומראות גוף ועוד מגוון מוצרים יוקרתיים בעיצובים מדהימים המשלבים חומרי גלם איכותיים ביניהם עץ, ומתכת עם צביעה ייחודית באפקט מראה, פרזול מתקדם המאפשר, בין היתר, טריקה שקטה נעימה ופונקציונליות המאפשרת נוחות מקסימלית.
אם יש לך צורך בשידה חדשה, זה הזמן להיכנס ל- קטלוג שידות איפור שבאתר ולהתאהב באחת מהשידות ושלל המוצרים הייחודיים והאיכותיים שלנו.

סטנדרטים ברמה אחרת

ליאו עיצובים –  מביאה ומעניקה לך את המילה האחרונה בעולם עיצוב הרהיטים. שידות איפור ושולחנות איפור הנראים כמו תכשיטים ומאפשרים לך ליהנות משילוב של איכות עם חומרים גלם בסטנדרטים הגבוהים ביותר ופונקציונליות המאפשרת לך ליהנות מארגון מושלם ונוחות בכל שידה ושולחן, בכל גודל ובכל סגנון. זה הזמן לטייל באתר ולהתפעל ממגוון עיצובים גדול ועוצר נשימה של שידות איפור בליין מודרני וייחודי – כמו כן תוכלו למצוא בליאו עיצובים מגוון נרחב של מראות בסטייל הוליווד שידות לילה ומוצרים תואמים נוספים.

מקצוענים ביוקרה

ליאו עיצובים מביאה ומעניקה לך את העיצובים הלוהטים ביותר של עולם הרהיטים. היישר מתערוכות העיצוב הגדולות בעולם אל הבתים היפים ביותר בישראל. שידות לחדר שינה, שידות איפור במגוון עיצובים, גדלים וסגנונות, מגוון כסאות תואמים שידות לילה , מראות גוף ואקססוריז (אביזרים) מרהיבים כגון מארגני איפור, מעמדי תכשיטים, מראות מגדילות ועוד. כל הרהיטים עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר המשלבים עץ, מתכת, וזכוכית לצד צביעה אומנותית ייחודית, מפרט טכני ברמה גבוהה ללא פשרות מהמילה האחרונה בתחום לרבות פרזול המאפשר טריקה שקטה ועוד. אם יש לך חלום על שידה חדשה, עוצרת נשימה שתהפוך את חדר השינה שלך, את סלון הבית או כל חדר אחר בבית ליפהפה ויוקרתי, זה הזמן להיכנס לגלריית התמונות באתר ולהתפעל ממגוון גדול של שידות, כסאות מראות ואקססוריז (אביזרים) מרהיבים בסטייל שאת חייבת לעצמך.